شرط بندی فوتبال امروز چهارشنبه 19 خرداد 1400

شرط بندی فوتبال امروز چهارشنبه 19 خرداد 1400

شرط بندی فوتبال امروز تمام بازی های روز چهارشنبه – 19 خرداد 1400

شرط بندی بازی های فوتبال روز دنیا و جهان در معتبر ترین سایت شرط بندی ایران

ما روزانه تمامی بازی های معتبر فوتبال و مشهور را به صورت کاملا حرفه ای پوشش میدهیم و شما با مشاهده تمامی این فاکتورها میتوانید به راحتی شرط بندی خود را انجام دهید و شاهد بردهای پی در پی در سایت شرط بندی شوید.

  • جهت ورود به سایت شرط بندی معتبر روی بنر ورود به سایت کلیک کنید

شرط بندی فوتبال لیگ های داخلی ایران

در این بخش از سایت ما تمامی مسابقات و لیگ های داخلی ایران را به طور کامل برای شما قرار میدهیم تا بتوانید به راحتی بر روی این بازی های فوتبال در سایت معتبر شرط بندی به انجام پیش بینی بپردازید.

هیت فور بت

ایران لیگ 2 – گروه الف
علم و ادب 20:00 محتشم تبریز
مس نوین کرمان 20:00 اسپاد الوند
شهرداری همدان 20:00 سپیدرود
ویستا توربین 20:00 آوالان کامیاران
شهرداری بندرعباس 20:00 ایران جوان
امید گناوه 20:15 فولاد نوین اهواز
حفاری اهواز 20:30 نفت و گاز گچساران

شرط بندی فوتبال لیگ های خارجی جهان

شرط بندی فوتبال لیگ های خارجی جهان

در این بخش ما تمامی لیگ های خارجی مانند: لیگ انگلستان ، اسپانیا ، ایتالیا ، فرانسه ، جام باشگاه های اروپا ، جام حذفی باشگاه های اروپا و غیره را پوشش خواهیم داد. همچنین تمام لیگ های آسیایی ، آمریکایی ، اروپایی ، جزیره به همراه بازی های دوستانه ، بازی های تیم ملی ، مقدماتی جام جهانی و تمام بازی های فوتبال جهان را به طور کامل قرار میدهیم.

هات بت

آمریکای شمالی و مرکزی مقدماتی جام جهانی – دور اول، گروه A
گرنادا 03:30 مونتسرات
السالوادور 05:35 آنتیگوا و باربودا

آمریکای شمالی و مرکزی مقدماتی جام جهانی – دور اول، گروه B
برمودا 04:30 جزایر کیمن
کانادا 05:35 سورینام

آمریکای شمالی و مرکزی مقدماتی جام جهانی – دور اول، گروه C
سنت وینسنت و گرنادین‌ها 00:30 کوبا
کوراسائو 04:30 گواتمالا

آمریکای شمالی و مرکزی مقدماتی جام جهانی – دور اول، گروه D
پاناما 05:30 جمهوری دومینیکن
باربادوس 05:30 دومینیکا

آمریکای جنوبی مقدماتی جام جهانی
اکوادور 0 – 0 پرو
ونزوئلا 03:00 اروگوئه
کلمبیا 03:30 آرژانتین
پاراگوئه 05:00 برزیل
شیلی 06:00 بولیوی

آسیا مقدماتی جام جهانی – دور دوم، گروه H
ترکمنستان 10:30 لبنان
سری‌لانکا 15:30 کره جنوبی

بین المللی دوستانه ملی
پرتغال 23:15 اسرائیل

آنگولا لیگ برتر
Cuando Cubango 18:30 Sagrada Esperança

نیجریه لیگ برتر
سانشاین استارز 19:30 داکادا

گرجستان لیگ برتر
دینامو تفلیس 19:15 Shukura Kobuleti
صبورتالو 20:15 دیلا گوری
تورپیدو کوتائیسی 21:15 سامتردیا

منبع: nonelouder.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *