شرط بندی فوتبال امروز چهارشنبه 12 خرداد 1400

شرط بندی فوتبال امروز چهارشنبه 12 خرداد 1400

شرط بندی فوتبال امروز تمام بازی های روز چهارشنبه – 12 خرداد 1400

شرط بندی بازی های فوتبال روز دنیا و جهان در معتبر ترین سایت شرط بندی ایران

ما روزانه تمامی بازی های معتبر فوتبال و مشهور را به صورت کاملا حرفه ای پوشش میدهیم و شما با مشاهده تمامی این فاکتورها میتوانید به راحتی شرط بندی خود را انجام دهید و شاهد بردهای پی در پی در سایت شرط بندی شوید.

  • جهت ورود به سایت شرط بندی معتبر روی بنر ورود به سایت کلیک کنید

شرط بندی فوتبال لیگ های داخلی ایران

شرط بندی فوتبال لیگ های داخلی ایران

در این بخش از سایت ما تمامی مسابقات و لیگ های داخلی ایران را به طور کامل برای شما قرار میدهیم تا بتوانید به راحتی بر روی این بازی های فوتبال در سایت معتبر به انجام پیش بینی بپردازید.

ایران لیگ آزادگان
شهرداری آستارا 17:45 پارس جنوبی
مس کرمان 19:05 استقلال ملاثانی
نود ارومیه 20:10 قشقایی شیراز
استقلال خوزستان 20:45 خیبر خرم آباد

ایران لیگ 2 – گروه ب
نیروی زمینی 19:30 شهدای بابلسر

ایران لیگ 2 – گروه الف
آوالان کامیاران 18:15 شهرداری همدان
نفت و گاز گچساران 19:30 مس نوین کرمان
اسپاد الوند 19:30 شهرداری بندرعباس
سپیدرود 20:00 حفاری اهواز
محتشم تبریز 20:00 امید گناوه
ایران جوان بوشهر 20:00 علم و ادب تبریز
فولاد نوین اهواز 20:15 ویستا توربین

سایت تیز بت

شرط بندی فوتبال لیگ های خارجی جهان

شرط بندی فوتبال لیگ های خارجی جهان

در این بخش ما تمامی لیگ های خارجی مانند: لیگ انگلستان ، اسپانیا ، ایتالیا ، فرانسه ، جام باشگاه های اروپا ، جام حذفی باشگاه های اروپا و غیره را پوشش خواهیم داد. همچنین تمام لیگ های آسیایی ، آمریکایی ، اروپایی ، جزیره به همراه بازی های دوستانه ، بازی های تیم ملی ، مقدماتی جام جهانی و تمام بازی های فوتبال جهان را به طور کامل قرار میدهیم.

بین المللی دوستانه ملی
بوسنی و هرزگوین 20:30 مونته‌نگرو
بلاروس 20:30 آذربایجان
نروژ 21:30 لوکزامبورگ
هلند 23:15 اسکاتلند
رومانی 23:15 گرجستان
آلمان 23:30 دانمارک
انگلیس 23:30 اتریش
مصر 23:30 بوروندی
فرانسه 23:35 ولز

استرالیا ای-لیگ
بریزبن رور 13:35 پرث گلوری

ژاپن جی لیگ
شونان بلمار 14:30 گامبا اوزاکا
یوکوهاما 14:30 کاوازاکی فرونتال

آفریقای جنوبی لیگ برتر
کایزر چیفز 19:30 گلدن اروز
بلومفونتن سلتیک 19:30 ماملودی سان‌داونز
باروکا 19:30 اورلاندو پایرتز
سوپراسپورت یونایتد 19:30 ماریتزبرگ یونایتد
کیپ‌تاون سیتی 19:30 بلک لئوپاردز
تشاخوما 19:30 چیپا یونایتد
آمازولو 19:30 Moroka Swallows
استلنبوش 19:30 TS Galaxy

تاجیکستان لیگ برتر
خجند 17:00 اف کی فازکند
CSKA-Pamir Dushanbe 17:00 Ravshan

ژاپن جی لیگ کاپ – 1/8 نهایی
شیمیزو اس-پالس 14:30 کاشیما آنتلرز

تونس جام حذفی – 1/4 نهایی
آس سولیمن 18:30 کلاب آفریکن
صفاقسی 18:30 Olympique Béja
المنستیر 18:30 ES Zarzis
کو ترنسپورت 18:30 متلوی

تانزانیا لیگ برتر
نامونگو 17:30 تانزانیا پریزنز

مصر جام حذفی – 1/8 نهایی
سموحه 21:30 پیرامیدز

نیجریه لیگ برتر
انییمبا 19:30 لوبی استارز

زامبیا لیگ برتر
Lusaka Dynamos 15:30 Green Buffaloes
زاناکو 17:30 انکانا
Napsa Stars 17:30 Lumwana Radiants

بین المللی دوستانه باشگاهی
اسکید 19:00 استابک
Levanger 20:30 Rosenborg BK II
Sparkasse Gleisdorf 21:30 FC Union RB Weinland Gamlitz
SV Telfs 22:30 SV Zams

سایت یک بت

  • برای ورود به سایت معتبر بت روی بنرهای ورود به سایت کلیک کنید

منبع: nonelouder.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *